Charakteristika a náplň činnosti

Diagnostika

Prevencia

Liečba

Spôsoby poskytovania starostlivosti

O akupunktúre

EAV, EAV-L

Fyzikálna cievna terapia Bemer classic

Fyzikálna cievna terapia Bemer classic

Biodermálne nite Bio-Meyisun

Zeel-Heel, Traumell S

Kineziotejping

Fyzioterapia, individuálne cvičenie a klasická masáž

Vedúci pracoviska

Ordinačné hodiny

Objednanie termínu

Cenník

Ako nás nájdete

 
 

Obsahujú kolagén a ďalšie pomocné látky minerálneho a rastlinného čisto prírodného pôvodu. Majú regeneračný a hojivý – protizápalový účinok na kĺby, medzistavcové platničky, väzy, šlachy a svaly – pomáhajú vlastne skutočným sebauzdravovacím mechanizmom tela a neriešia iba dôsledky ako je bolesť. Používajú sa ako súčasť rehabilitačnej terapie pri úrazoch a chronických ochoreniach kĺbov a šliach, artrózach,  svalových bolestiach a spazmoch (liečba spúšťových svalových bodov) , zápalu ako takého.
Sú čisto prírodné a nemajú nijaké vedľajšie nežiadúce účinky na rozdiel od syntetických prípravkov proti zápalu a bolesti a na svalové uvoľnenie ako napr. nesteroidné analgetiká, myorelaxanciá. Ak tieto dlhodobo užívate je možné ich postupne vysadzovať a zbaviť sa závislosti na chemickej liečbe a tak si výrazne šetriť organizmus!
Guna MD kolagénové injekcie sa vyrábajú špecificky pre použitie v problematickej lokalite (špeciálne zmesi pre šiju, hrudník, driek, plece, koleno, malé kĺby, svaly). Kúra kolgénom MD pozostáva optimálne z 10 injekcií, kúre predchádza vstupné rehabilitačné vyšetrenie.